Czy istnieją sposoby na powiększenie penisa?

Potencja

Wielu Polaków jest niezadowolonych z wymiarów swojego przyrodzenia. Może to wpędzać w kompleksy czy powodować obniżenie samooceny. Niektórzy panowie nieco przesadzają, ponieważ opowieści o członkach o długości przekraczającej 20 centymetrów są raczej wyssane z palca – badania wskazują, że około 2% mężczyzn może pochwalić się tak dużym członkiem. Osoby, które nie mogą pogodzić się z wyposażeniem przez naturę, mogą zastosować pewne metody na powiększenie penisa.

Powiększenie operacyjne

Najlepsze efekty przynosi operacja powiększenia penisa, która jest wykonywana przez kliniki medycyny estetycznej. Podczas zabiegu nacinane są wiązadła, które stanowią połączenie prącia z kością łonową. Penis wówczas opuszcza się i nieco wydłuża. Mimo iż tego typu operacje są popularne za granicą, wiążą się ze sporym ryzykiem powikłań, które nie zawsze są adekwatne do osiągniętego efektu. Zabieg nie jest mocno inwazyjny, dlatego tez rekonwalescencja jest stosunkowo szybka. Problemem może okazać się siła i jakość erekcji – panowie po zabiegu chirurgicznym często zmagają się z problemami ze wzwodem.

Powiększanie kwasem hialuronowym

Powiększenie penisa kwasem hialuronowym jest bezpieczniejszą alternatywą dla zabiegu chirurgicznego. Kwas hialuronowy jest naturalną substancją często wykorzystywaną przez gabinety medycyny estetycznej. W znieczuleniu miejscowym penis zostaje wstrzyknięty kwasem hialuronowym, a uzyskany efekt jest naturalny. Penis może zyskać zarówno na długości 1-3 centymetrów, jak i na obwodzie nawet do 5 centymetrów, o ile zabieg zostanie przeprowadzony przez doświadczonego lekarza. Ponieważ kwas hialuronowy ulega degradacji, po 1-2 latach efekty zabiegu zanikają i wstrzykiwanie należy powtórzyć.

Preparaty na erekcję

Nie zawsze trzeba sięgać po zabiegi medycyny estetycznej, by optycznie nieco powiększyć członka. Na jego wielkość ma wpływ jakość erekcji – słaby wzwód powoduje równie słabe efekty wizualne, dlatego też warto zastosować środek taki jak Viagra lub jej zamiennik – Kamagra. Leki te zawierają sildenafil, czyli substancję wpływająca na siłę erekcji nawet przez kilka godzin. Dzięki temu penis wydaje się nieco dłuższy i grubszy, nawet jeśli dochodzi do kolejnego stosunku. Środki farmakologiczne są idealnym rozwiązaniem dla mężczyzn, którzy zmagają się z problemami z erekcją.

Ekstendery

Na rynku można znaleźć specjalne urządzenia, których zadaniem jest powiększanie penisa poprzez… rozciąganie. Ekstendery nosi się przez kilka godzin dziennie i w tym czasie tkanki penisa są poddawane rozciąganiu. Sam użytkownik nie czuje żadnego dyskomfortu, a pierwsze efekty są widoczne po około 6 miesiącach stosowania. Według zapewnień osób, które użytkowały ekstendery, można za ich pomocą uzyskać nawet 2-3 centymetry długości penisa więcej. Warto jednak podkreślić, że możliwe jest pojawienie się bolesnych erekcji czy krwawienia z członka, a do tego uzyskany efekt może okazać się tymczasowy.

Pompka do penisa

Pompki do penisa można znaleźć w sex shopach – są stosowane doraźnie przed stosunkiem dla uzyskania lekkiego powiększenia i pogrubienia penisa. Pompki te przypominają przeźroczysty cylinder, który należy nałożyć na penisa. Pompka wtłacza powietrze do wnętrza cylindra, przez co krew jest intensywnie pompowana do ciał jamistych członka, który dzięki temu szybko się powiększa. Gdy zostanie uzyskany zadowalający efekt, należy zsunąć pierścień znajdujący się na pompce, tak by znalazł się on u nasady członka. Pierścień należy bezwzględnie ściągnąć po zakończeniu stosunku – uzyskany w ten sposób efekt powiększenia jest czasowy.

Dodaj komentarz