Który suplement na potencję jest najlepszy?

Potencja

Zaburzenia erekcji dotykają coraz większą grupę mężczyzn i to w różnym wieku. To dosyć wstydliwy i krępujący problem, o którym spora ilość panów nie chce rozmawiać. Nie istnieje jeden skuteczny produkt, który na stałe zagwarantuje gotowość na seks, jednak dostępnych jest wiele suplementów diety. Takie produkty są nieocenioną pomocą w walce z impotencją. Regularnie przyjmowane doskonale wzmagają popęd i poprawiają erekcję.

W jaki sposób działają suplementy diety zwiększające potencję oraz libido?

Suplementy diety na potencję polecane są wszystkim mężczyznom, którzy zauważyli u siebie problem z utrzymaniem i uzyskaniem erekcji. Nie jest ważna przyczyna takiego stanu. Na rynku znaleźć można wiele rodzajów takich preparatów. Ich działanie opiera się na zwiększaniu drożności naczyń, przez co do członka trafia większa ilość krwi. W ten sposób mężczyzna może uzyskać pełną i długą erekcję, pozwalającą na odbycie satysfakcjonującego kontaktu seksualnego.

Suplementy diety na potencję

Większość oferowanych przez producentów środków na erekcję to produkty o łagodnym działaniu. Bazują one na naturalnym składzie, a więc są całkowicie bezpieczne w stosowaniu. Co ważne, trzeba je przyjmować codziennie, aby przyniosły zamierzony efekt. Jest to dużą zaletą, gdyż eliminuje problem przyjmowania środka na potencję zaraz przed planowanym stosunkiem, co pozwala na spontaniczność w kontaktach z partnerką. W składzie takich preparatów znajduje się często żeń-szeń, który skutecznie stymuluje pobudzenie seksualnie, a także dodaje energii. Oprócz tego, w składzie takich produktów znajdują się cenne dla organizmu witaminy oraz minerały: magnez, selen, chrom. Odpowiadają one za zmniejszenie stresu oksydacyjnego, poprawienie gospodarki hormonalnej i usprawnienie metabolizmu. Do popularnych suplementów na potencję zalicza się:

  • Żeń-szeń- dodaje sił witalnych, wpływa na polepszenie funkcji seksualnych, stymuluje popęd płciowy.
  • Johimbina- jest to alkaloid, który wytwarza się ze sproszkowanej kory Johimby lekarskiej, czyli drzewa rosnącego w Afryce. Johimba należy do gruby stymulatorów, stosuje się ją do zaburzeń seksualnych o podłożu psychologicznym.
  • DHEA (Dehydroepiandrosteron)- to hormon sterydowy produkowany w korze nadnerczy, po czym przekształcany do testosteronu. Polepsza funkcje seksualne u mężczyzn borykających się z niskim poziomem testosteronu.
  • L-arginina- to aminokwas który zwiększa działanie tlenku azotu, który odpowiada za rozszerzenie naczyń krwionośnych, a co za tym idzie umożliwia transport krwi do członka. Niekiedy może doprowadzić do obniżenia ciśnienia, z tego względu należy ostrożnie go przyjmować.
  • Epimedium- czyli byliny z rodziny berberysowatych, rosnące w Azji. Epidemium wielokwiatowe wykorzystywane jest jako naturalny afrodyzjak, który zwiększa satysfakcję seksualną.
  • Witamina E, Cynk, Selen, Kwas foliowy- wszystkie te substancje okazują się pomocne w walce z zaburzeniami erekcji.
  • Miłorząb japoński- doprowadza do ograniczenia agregacji płytek, przez co usprawnia przepływ krwi do prącia. Roślinę nie powinny jednak stosować osoby zażywające leki o działaniu przeciwzakrzepowym.

W jaki sposób przyjmować suplementy diety na potencję?

Każdy produkt powinno się przyjmować zgodnie z zaleceniami producenta, umiejscowionymi na opakowaniu, bądź według ustalonej dawki przez lekarza. Preparaty te należy przede wszystkim przyjmować w sposób regularny. Ich dużą zaletą jest to, że mężczyzna może w dowolnym momencie odbyć stosunek z partnerką, bez konieczności zażywania leku na potencję, takiego jak Viagra. Niekiedy jednak same suplementy okazują się niewystarczające i wówczas trzeba sięgnąć po produkt z sildenafilem dostępny na stronie Kamagra sklep

Dodaj komentarz